2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Warszawa
  7. Nauczanie języków obcych - Praga-Południe
Dodane 23 maja 2024

Lektor języka angielskiego - BLOKI ZAJĘĆ, STACJONARNIE, ZĄBKI

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz stabilnej i stałej pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy firmą, która swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat. Przyjdź i przekonaj się sam co mamy dla ciebie przygotowane!

Profesjonalna szkoła językowa „SUKCES” w ZĄBKACH poszukuje osób na stanowisko lektora języka angielskiego.

OPIS STANOWISKA:

  • Nauczanie języka angielskiego z pasją w maksymalnie 8 osobowych grupach dzieci i/lub młodzieży, dorosłych

  • Zajęcia stacjonarne

  • Praca od września 2024

  • Systematyczne prowadzenie dzienników lekcyjnych

  • Twórcze motywowanie do nauki

OCZEKIWANIA:

  • Zaangażowanie

  • Kreatywność w działaniu

  • Doświadczenie zawodowe w nauczaniu mile widziane

  • Kwalifikacje uprawniające do nauczania dzieci, młodzieży i/lub dorosłych

OFERUJEMY:

  • Przyjazną i profesjonalną atmosferę współpracy

  • Dostęp do zawodowych materiałów dydaktycznych

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Bloki zajęć

  • Zawodowe szkolenie podnoszące kwalifikacje

  • Możliwość zatrudnienia na "Umowa o pracę"

JEŻELI LUBISZ PRACĘ Z LUDŹMI, CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I SWOJĄ PASJĄ DO ANGIELSKIEGO ZARAŻAĆ INNYCH, WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV.

JESTEŚ DLA NAS.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 694375453