2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wrocław
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Dodane 01 czerwca 2024

Lekarz medycyny estetycznej/rodzinnej

Wynagrodzenie

2 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

VitMeUp Centrum Profilaktyki Zdrowia poszukuje lekarza medycyny estetycznej i rodzinnej!

Opis stanowiska: Jesteśmy innowacyjnym centrum profilaktyki zdrowia, skupiającym się na holistycznym podejściu do zdrowia i urody. Poszukujemy doświadczonego lekarza medycyny estetycznej i rodzinnej, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej zarówno aspekty estetyczne, jak i rodzinną opiekę zdrowotną.

Obowiązki:

  • Wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej zgodnie z najnowszymi standardami i zaleceniami medycznymi.

  • Diagnozowanie i leczenie różnorodnych problemów zdrowotnych pacjentów, w tym chorób przewlekłych i zaburzeń skórnych.

  • Udzielanie porad zdrowotnych i prowadzenie konsultacji z pacjentami w zakresie profilaktyki zdrowotnej i pielęgnacji skóry.

  • Prowadzenie kompleksowej opieki zdrowotnej dla pacjentów, w tym prowadzenie historii choroby, ordynowanie badań diagnostycznych i terapii.

  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji medycznej i zapewnienie jej poufności.

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu lekarza medycyny.

  • Doświadczenie w pracy w dziedzinie medycyny estetycznej i rodzinnej będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy z pacjentem, empatia i wysokie umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość najnowszych trendów i technologii w dziedzinie medycyny estetycznej.

  • Zgodność z zasadami etyki zawodowej i przestrzeganie obowiązujących standardów medycznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Elastyczny grafik pracy, dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.

  • Pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku pracy, w dynamicznym zespole specjalistów.

Jeśli jesteś lekarzem medycyny z pasją do pracy z pacjentami i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze medycyny estetycznej i rodzinnej, dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 715185514