2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Opole
ASSA ABLOY
Dodane 22 maja 2024

Lean & Optimization Expert

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Assa Abloy Mercor Doors to lider w produkcji systemów zabezpieczeniowych.  Nasze produkty cieszą się uznaniem Klientów na całym świecie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Dobrzeń Wielki

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Lean & Optimization Expert. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za inicjowanie i koordynowanie procesów mających na celu poprawę wydajności organizacyjnej. Główne obowiązki obejmują realizację projektów związanych z optymalizacją procesów, wsparcie w planowaniu, koordynowaniu, nadzorowaniu i analizowaniu wdrażania działań w obszarze ciągłego doskonalenia oraz wdrażanie metodologii i narzędzi Lean Management.

Obowiązki:

  • Inicjowanie i koordynowanie procesów mających na celu poprawę wydajności organizacyjnej.

  • Wdrażanie projektów związanych z optymalizacją procesów.

  • Wsparcie organizacji w planowaniu, koordynowaniu, nadzorowaniu i analizowaniu wdrażania działań w obszarze ciągłego doskonalenia oraz wdrażanie metodologii i narzędzi Lean Management.

  • Wdrażanie, egzekwowanie i monitorowanie przyjętych norm i standardów.

  • Wsparcie inicjatywy ciągłego doskonalenia i rozwiązywania problemów przy użyciu narzędzi Lean Management.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, inicjowanie i koordynowanie procesów optymalizacyjnych w firmie.

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację (minimum poziom B2).

  • Umiejętności analitycznego myślenia.

  • Zdolność do priorytetyzowania zadań i doskonałe umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ustaloną pozycją na rynku.

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągnięte cele.

  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej.

  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć to wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu-prześlij swoje CV !

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 916951193