2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Mazowieckie
  6. Lakiernik, blacharz - Sękocin Nowy
Dodane 20 maja 2024

Lakiernik samochodowy w ASO Renault

Lokalizacja

Sękocin Nowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie samochodów do lakierowania

  • lakierowanie i wykonywanie zaprawek lakierniczych na samochodach

  • obsługa komputerowego mieszalnika farb

  • polerowanie, szpachlowanie, oklejanie, przygotowanie powierzchni do lakierowania

  • wizualna kontrola przeprowadzonego procesu lakierniczego

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w wykonywanym zawodzie

  • znajomość procedur i receptur na dobór odpowiednich kolorów

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra organizacja pracy

  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość

  • dbałość o powierzone narzędzia i mienie

Oferujemy:

  • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie + system motywacyjny

  • godziny pracy zgodne ze stałym dwuzmianowym grafikiem

  • wyposażone stanowisko pracy, dostęp do wysokiej klasy profesjonalnych narzędzi

  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • prywatną opiekę medyczną

Lokalizacja

Sękocin Nowy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sękocin Nowy
ID: 918037727