2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Mosina
Dodane 30 maja 2024

Lakiernik Meblowy

Lokalizacja

Mosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TREBORD jest nowoczesnym producentem mebli drewnianych.

Jeśli jesteś ambitny, szukasz wyzwań, a w pracy cenisz sobie swobodę i przyjazną atmosferę, w takim razie to właśnie Ciebie szukamy!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LAKIERNIK MEBLOWY

Twoje zadania:

  • lakierowanie elementów meblowych wykonanych z drewna litego

  • przygotowania powierzchni do lakierowania

  • bejcowanie

  • polerowanie

  • dbałość o jakość i estetykę wykonanych prac

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • gotowość do pracy na innych stanowiskach

Twoje korzyści:

  • ciekawa praca w młodym, dynamicznym zespole oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • praca na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Nasze wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań

  • Umiejętności lakierownia i przygotowywania powierzchni

 Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności

Jeśli chcesz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym wystarczy nam Twoje CV.

Lokalizacja

Mosina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mosina
ID: 918705385