2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
Dodane 08 maja 2024

Lakiernik/Malarz Drezno poszukiwany! Wysokie zarobki i diety

Wynagrodzenie

10 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Jesteśmy niemiecką firmą. Działamy na niemieckim rynku pracy od ponad 30 lat. Nasza gwarancja to stała niemiecka umowa o pracę, dobre zarobki i warunki pracy.

Dla naszego renomowanego klienta w Dreznie poszukujemy lakiernika/malarza

Miejsce pracy: Drezno

Start: 21.05.2024

Opis stanowiska:

·         lakierowanie natryskowe w pomieszczeniu zamknietym czesci metalowych

·         drobne prace malarskie

·         Praca na dwie zmiany od pn.- pt.

Wymagania:

·         Doświadczenie zawodowe jako lakiernik

·         Znajomość języka niemieckiego na poziomie umozliwiajacym komunikacje w miejscu pracy minimum B1

·         Auto i prawo jazdy na wyjazd

Oferujemy:

·         Stałe zatrudnienie, na pełen etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

·         Wynagrodzenie od 14,50€ brutto/h + dieta 40€netto/dziennie. Zakwaterowanie organizowane jest przez pracodawce.

·         Premie świąteczne i urlopowe

·         Możliwość pobierania zaliczek

·         25 dni płatnego urlopu w pierwszym roku pracy

·         Ubrania robocze i niezbędne narzędzia

·         Pełne, niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

·         Wsparcie polskojęzycznego koordynatora podczas wyjazdu

Zainteresowanych pracą prosimy o kontakt telefoniczny od pn. - pt. w godzinach 8:00- 16:00 lub wysylanie CV poprzez portal OLX

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 916942507