2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Dodane 17 maja 2024

Lakiernik - lakierowanie proszkowe | ZAKPOL Oława

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ZAKPOL (www.zakpol.eu) jest producentem stalowych ościeżnic drzwiowych na rynek krajowy i eksport. Nasze wyroby dostarczamy do marketów budowlanych na terenie całego kraju, a także na obiekty inwestycyjne (hotele, szpitale, szkoły itd.).

Świadczymy również usługi w zakresie lakierowania proszkowego dla firm z różnych branż (automotive, transport publiczny, budownictwo).

Zakład produkcyjny mieści się w Oławie przy ul. Portowej 1.

Zakres obowiązków:

• Praca w obszarze lakierni proszkowej - przygotowanie powierzchni

do malowania,

• Odmuchiwanie elementów do lakierowania,

• Lakierowanie proszkowe detali,

• Praca w trybie dwuzmianowym,

• Wykonywanie poleceń przełożonego,

• Porządkowanie stanowiska po zakończonej pracy,

• Rejestracja wykonywanej pracy w prostym programie komputerowym firmy,

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku lakiernik,

• Sumienność w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy:

• Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,

• Wynagrodzenie godzinowe + dodatki,

• Terminowe wypłaty wynagrodzeń,

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikację na stanowisko można przesłać poprzez OLX lub wypełniając formularz na stronie: www. zakpol.eu/o-nas/kariera/

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez ZAKPOL Piotr Zakonek z siedzibą w Oławie (55-200), ul. Portowa 1.

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 904741725