2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bolechowo Osiedle
Anna Łobaczewska
Dodane 10 maja 2024

Lakiernik/Lakierniczka, Dział Produkcji - Lakiernia

Lokalizacja

Bolechowo Osiedle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zadania na powyższym stanowisku

•przygotowanie powierzchni do szpachlowania i szlifowanie,

•matowanie podkładu oraz oklejanie przed lakierowaniem,

•lakierowanie dekoracyjne (baza oraz lakier bezbarwny).

Nasze oczekiwania:

•wiedza z zakresu lakiernictwa,

•minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika,

•umiejętność posługiwania się pistoletem lakierniczym,

•zdolności manualne,

• mile widziane zainteresowania związane z branżą motoryzacyjną.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • pracę dwuzmianową– 6.00-14.00/ 15.00-23.00,

  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • premię gwiazdkową- w wysokości do 75% miesięcznego wynagrodzenia,

  • dofinansowanie wakacji- jednorazowa kwota w wysokości 2700 zł brutto,

  • dofinansowanie do posiłków- kantyna pracownicza, obiad dwudaniowy za 3 zł,

  • prywatną opiekę medyczną– PZU Zdrowie,

  • platformę benefitową- system kafeteryjny, w ramach którego każdy pracownik otrzymuje od firmy podstawowy pakiet medyczny o wartości 20 zł oraz dodatkowe 40 zł do wykorzystania na platformie według własnego uznania i indywidualnych potrzeb. W ramach wspomnianej kwoty 40 zł można, np. rozszerzyć pakiet medyczny, skorzystać z dofinansowania kart sportowych Multisport/Medicover Sport lub innych usług dostępnych poprzez platformę, np. zakup biletów do kina. Istnieje również możliwość poszerzenia pakietów oraz dodania do nich osób bliskich.

  • ubezpieczenie grupowe- pracownik może wybrać jednego z ubezpieczycieli, z którym Solaris ma podpisaną umowę, dzięki czemu uzyskuje warunki preferencyjne w stosunku do tych, jakie uzyskałby przy ubezpieczeniu indywidualnym u tego samego ubezpieczyciela (ubezpieczenie opłacane przez pracownika).

  • szkolenia i rozwój - możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy, szkolenia w ramach zajmowanego stanowiska umożliwiające zdobycie nowych uprawnień zawodowych finansowane przez pracodawcę,

  • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,

  • Program Poleceń Pracowniczych- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika,

  • program Mam Pomysł,

  • parking dla pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bolechowo Osiedle,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bolechowo Osiedle
ID: 860786940