2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Zachodniopomorskie
  6. Kontrola jakości - Szczecin
  7. Kontrola jakości - Pomorzany
Dodane 13 maja 2024

Laborant / pracownik terenowy i stacjonarny - Laboratorium budowlane

Lokalizacja

Szczecin, Pomorzany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Laboratorium budowlane zatrudni pracowników:

  • do prac związanych z laboratoryjnymi badaniami kruszyw i innych materiałów

  • do prac stacjonarnych w laboratorium

Nie wymagamy doświadczenia!

Pracownik przejdzie szereg szkoleń przyuczających do wykonywania określonych zadań.

Główny zakres obowiązków to:

  • badania gruntów, kruszyw

  • inne badania laboratoryjne

Oferujemy:

  • interesującą pracę w oddziale ogólnopolskiej sieci laboratoriów badawczych

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • system premiowy

  • pakiet socjalny i sportowy (ubezpieczenie Generali, Karta Multisport, prywatna opieka

    medyczna)

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność i dokładność, mobilność.

Mile widziane:

  • doświadczenie, studenci budownictwa lub technicy budowlani

Miejsce pracy: Szczecin i województwo zachodniopomorskie

Oferujemy pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany
ID: 714093988