2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Śląskie
  5. Badania i rozwój - Myszków
Dodane 28 maja 2024

Laborant / Laborantka

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów papieru oraz opakowań z tektury falistej i litej.

Aktualnie do naszego zakładu produkującego papier w Myszkowie poszukujemy osoby na stanowisko Laboranta / Laborantki

Główne zadania na stanowisku:

  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych w Laboratorium,

  • Wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych,

  • Raportowanie wyników badań,

  • Realizacja obowiązujących metodyk i procedur postępowania,

  • Sporządzanie atestów jakościowych.

Wymagania stanowiska:

  • Wykształcenie średnie, ogólnokształcące, mile widziane wyższe o kierunku analityka chemiczna, papiernictwo lub pokrewne,

  • Bardzo dobra obsługa komputera,

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Praca w systemie 4 brygadowym,

  • Komunikatywność i chęć do nauki,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej oraz comiesięcznej premii,

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in.: dofinansowanie działalności sportowej, rekreacyjnej i kulturalnej, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci),

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję Pana / Panią iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Schumacher Packaging Zakład Grudziądz z siedzibą ul. Pułaskiego 6, 42-300 Myszków

  • w razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu: rodo.grudziadz(at)schumacher-packaging.com;

  • Pani/Pana dane nie są przekazywane do państwa trzeciego oraz organizacji międzynarodowych;

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;

  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wpłynięcia CV, po tym terminie dokumentacja zostanie zniszczona;

  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;

  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

  • podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów rekrutacyjnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 906714720