2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Chotycze
Dodane 17 maja 2024

Laborant/Laborantka

Lokalizacja

Chotycze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Chotycze

Opis stanowiska:

• przygotowanie próbek do badań,

• wykonywanie badań wg norm zakładowych,

• sporządzanie dokumentacji z badań i analizę wyników,

• współpraca przy opracowywaniu i aktualizacji norm zakładowych,

• dbałość o urządzenia laboratoryjne.

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie zawodowe lub wyższe chemiczne i pokrewne,

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

• mile widziana umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego,

• dokładność i odpowiedzialność,

• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy :

·         umowę o pracę,

·         prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         pracę w doświadczonym zespole,

·         stabilne warunki zatrudnienia,

·         atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,

·         możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie.

       Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres email, wpisując w tytule aplikacji nazwę stanowiska oraz swoje imię  i nazwisko lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numer telefonu 517 377 062

Lokalizacja

Chotycze,

Mazowieckie

Mazowieckie, Chotycze
ID: 902136674