2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Świętokrzyskie
  6. Kontrola jakości - Sitkówka
anna.wasik
Dodane 14 maja 2024

Laborant Kruszyw

Lokalizacja

Sitkówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

LABORANT KRUSZYW

 miejsce pracy: Sitkówka k/Kielc

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość metod badań kruszyw

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy, kat. B

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

Główne obowiązki:

·         Pobieranie i przygotowywanie prób kruszyw do analiz

·         Prowadzenie analiz fizycznych i chemicznych kruszyw i kamienia wapiennego

·         Bieżące raportowanie i prowadzenie zapisów z przeprowadzanych badań

·         Bieżąca kontrola i kalibracja aparatury kontrolno-pomiarowej

·         Obsługa systemu, sporządzanie dokumentów jakościowych

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji (kursy, szkolenia)

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo

  • Przyjazną atmosferę pracy

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.trzuskawica.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sitkówka,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Sitkówka
ID: 904290155