2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gliwice
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Paulina Glinka
Dodane 09 maja 2024

laborant/ka poszukiwany/a

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujesz pracy na stanowisku laboranta?

Posiadasz wykształcenie kierunkowe- chemiczne, wiedzę i praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu badań? Trafiłeś/aś idealnie!

Wyślij nam swoje zgłoszenie a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę pracy!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony (w pełni oskładkowana umowa, z naliczającym się płatnym urlopem)
  • wynagrodzenie podstawowe 30 zł brutto/h
  • premię miesięczną do 12%
  • pracę od zaraz w systemie równoważnym (7-19; 19-7)
  • szybki proces rekrutacji
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość skorzystania programu Randstad Plus- m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa

zadania

  • oznaczanie parametrów produktów na linii produkcyjnej (m.in.długość, szerokość, grubość, masa, gęstość, średnica)
  • oznaczanie parametrów produktów w laboratorium (m.in.współczynnik przewodzenia ciepła, wytrzymałość na rozciąganie,zawartość substancji organicznych, nasiąkliwość, zawartość suchejmasy żywicy, poziom fasonera)
  • ewidencjonowanie wyników przeprowadzonych badań

oczekujemy

  • wykształcenia o profilu chemicznym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie przeprowadzonych badań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 914387252