2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Świętokrzyskie
  5. Ochrona - Kielce
Dodane 16 maja 2024

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń-ochrona osobista

Wynagrodzenie

48 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteś w momencie potrzeby zmiany w życiu zawodowym?  Przeczytaj ofertę i zdecyduj o swojej przyszłości w oparciu o współpracę z nami.

Aktualnie mamy wolny wakat na stanowisko: Pracownik ochrony osobistej

Praca na terenie województwa świętokrzyskiego

Zakres zadań:

  •  Ochrona osobista.

  •  Sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Kwalifikacje konieczne:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

  • Legitymacja osoby dopuszczonej do pracy z bronią

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu takich zadań.

Poszukujemy osób:

  • potrafiących pracować zespołowo,

  • komunikatywnych,

  • o wysokiej kulturze osobistej,

  • dyspozycyjnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz umowę zlecenie za nadgodziny

  • elastyczny grafik pracy,

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,

  • ubezpieczenie NNW.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji  (dokument CV z informacjami o wymaganych kwalifikacjach) przez portal OLX.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.   Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 918745702