2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Bytom
Dodane 13 maja 2024

Kwalifikowany Pracownik ochrony Bytom.

Wynagrodzenie

4 242 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Spółka zatrudni na stanowisko: Kwalifikowany Pracownik ochrony,

Miejsce pracy: Bytom - centrum

Budynki Administracji Państwowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenia.

  • Praca w systemie 8h lub 24h

Zakres obowiązków:

  • ochrona obiektów ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ.

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

  • nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony (warunek konieczny)

  • Mile widziane doświadczenie w branży ochrony,

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane,

  • Niekaralność.

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • Zatrudniamy również na zastępstwo zgodnie art. 738 K.c. i wyrokiem SN z dnia 26 listopada 1998 r., I PKN 458/98.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu; 78*******12 Pan Adam Puschhaus.

lub o przesłanie CV za pomocą portalu lub na adres e-mail: sekretariat(at)hetman-polska.pl

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 700228714