2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Stary Kostrzynek
Patrycja
Dodane 01 czerwca 2024

Kurier w firmie Amazon, >2600€ netto!

Wynagrodzenie

11 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stary Kostrzynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Witam,

Szukam chętnych osób do pracy w Niemczech na stanowisko kurier Amazon w Lipsku lub Berlinie.

PRACA TYLKO DLA OSÓB Z PRAWEM JAZDY KAT. B

PRACA OD ZARAZ

Praca również dla kobiet (praca z lekkimi paczkami).

Gwarantuje stabilne zatrudnienie oparte o

  • niemiecką umowę o pracę

  • Praca w pełnym wymiarze godzin, 5-6 dni w tygodniu

  • 4 dniowe Płatne szkolenie przed rozpoczęciem pracy

  • 14-dniowa faza zapoznawcza z pełnym wynagrodzeniem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14.5€ brutto/ h +14€netto diety za każdy przepracowany dzień (2300€-2600€ netto/msc)

  • Bonus świąteczny do 500€ od listopada

  • Auto sluzbowe na dojazdy

  • Premie za wyniki lub premie za jakość (zależne od osiągniętych wyników)

  • Wsparcie polskiego dyspozytora w przypadku problemów podczas pracy

  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

  • 24- dni urlopu płatnego w roku (2 dni za każdy przepracowany miesiąc)

  • Smartfon Sluzbowy również w języku polskim

Co nas wyróżnia od innych:

  • Zajmujemy się rejestracją numerów podatkowych.

  • Składamy wniosek o ubezpieczenie zdrowotne w twoim imieniu.

  • Jesteśmy dostępni 24/7.

  • Spełniamy życzenia pracowników (urlopy/wolne dni)

Codzienne obowiązki:

  • Punktualne stawienie się do pracy

  • Załadunek (w tym skanowanie) koszyków z posortowanymi juz wczesniej paczkami dla klientów;

  • Dostarczanie paczek klientom według zoptymalizowanej trasy, wcześniej zaplanowanej w nawigacji;

  • Skanowanie przesyłek przy odbiorze (dokładna, cyfrowa dokumentacja przekazania);

  • Pozytywne podejście do klienta;

  • Monitorowanie stanu technicznego i tankowanie pojazdu (karta paliwowa w zestwie)

Nowe samochody dostawcze wyposażone w kamery cofania, czujniki parkowania, asystent utrzymania pasa ruchu i wiele więcej.

Dodatkowymi atutami będą doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego,

Znajomość języka niemieckiego, jednak nie jest Ona wymagana, posiadanie własnego auta na dojazdy.

Znajomość języka nie jest wymagana.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty za pośrednictwem naszego firmowego czatu WhatsApp pod numerem telefonu Tel: +491772258599

Lokalizacja

Stary Kostrzynek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stary Kostrzynek
ID: 879687115