2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Rekruter Visbro
Dodane 21 maja 2024

Kurier/Kierowca Amazon Niemcy ! Oferty pracy w całych Niemczech

Wynagrodzenie

12 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

Stanowisko: Kurier/Kierowca

Lokalizacja: Drezno , Leipzig , Berlin , Kolonia , Dortmund , Hamburg , Hanover , Bayreuth , Rostock , Monachium , Kassel , Ulm + 25 innych miast na terenie Niemiec

Witaj w zespole Amazon! Szukamy energicznych kurierów, gotowych do pracy w dynamicznym środowisku.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B, ważne minimum 6 miesięcy

  • Wysoka kultura osobista

  • Motywacja do pracy

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie mile widziana

  • Wysokie umiejętności organizacyjne

Twoje zadania będą obejmować:

  • Dostarczanie przesyłek Amazon do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem, dbając o ich terminowość i jakość obsługi.

  • Zapewnianie wysokiego standardu bezpieczeństwa podczas podróży oraz dbałość o czystość i stan techniczny pojazdu.

  • Współpraca z dyspozytorem oraz ścisłe wykonywanie jego poleceń.

  • Aktywne uczestnictwo w zebraniach pracowniczych.

  • Dbanie o imię oraz renomę twojej firmy

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową w granicach 14-16 euro za godzinę pracy

  • Przejrzyste zasady współpracy

  • Zakwaterowanie

  • Wsparcie na miejscu

  • Po dłuższym okresie współpracy zapewniamy również auto na dojazdy do pracy (posiadanie własnego samochodu będzie atutem)

  • Stałe zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, dającą stabilność i poczucie bezpieczeństwa.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 2300-3000€ netto/miesięcznie

  • Dodatkowo, dieta w wysokości 14-16 euro netto za każdy przepracowany dzień oraz bonus świąteczny w przedziale 200-300 euro/netto.

  • Korzystanie z nowoczesnego taboru samochodów dostawczych, jak Mercedes Vito czy Ford Transit.

  • Zapewniamy służbowy smartfon oraz nowoczesne narzędzia pracy, ułatwiające codzienne obowiązki.

  • 24 dni urlopu, a także możliwość urlopu bezpłatnego, gdy potrzebujesz dodatkowej chwili odpoczynku.

  • Dla ambitnych oferujemy perspektywę rozwoju zawodowego, w tym awans na stanowiska takie jak dyspozytor, praca biurowa czy menedżer stacji, wspierane regularnymi szkoleniami.

  • Pełne wsparcie w kwestiach formalnych i administracyjnych, abyś mógł skupić się na swojej pracy.

  • Możliwość skorzystania z komfortowego zakwaterowania w przystępnej cenie w pobliżu miejsca pracy, a także pomoc w znalezieniu własnego mieszkania.

  • Dodatkowo, oferujemy wsparcie finansowe w postaci zaliczki po 10 dniach roboczych .

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w zespole Amazon i spełniasz nasze wymagania, to czekamy na Twoją aplikację! Skontaktuj się z nami przez portal OLX lub WhatsApp pod numerem +49157***941.

Razem z nami rozwiniesz swoje umiejętności zawodowe i znajdziesz satysfakcję w codziennej pracy!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 916755213