2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Podkarpackie
  5. Dostawca, kurier miejski - Rzeszów
Dodane 10 kwietnia 2024

Kurier/ka ORLEN paczka stała trasa

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

Opis

Witam!

Dostawca ORLEN paczka poszukiwany w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób doświadczonych w realizowaniu dostaw (czy to piekarnia, rozwożenie części samochodowych itp)

Zatrudnię kierowcę lub kierownicę :) z DOŚWIADCZENIEM w prowadzeniu aut dostawczych,

Do obsługi auta typu Fiat Ducato, RENAULT Master, trafic. Około 30 stałych punktów do których jeździmy od poniedziałku do piatku(sklepy, firmy, paczkomaty)

FIrma nie realizuje paczek pobraniowych czy dostaw do osób prywatnych.

Obowiązki:

skanowanie paczek na magazynie

dostawy/odbiory wedle ustalonej trasy

obsługa urządzenia mobilnego

dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie

przestrzeganie przepisów BHP

pozytywne usposobienie

praca w godzinach 10 - 18

Oferujemy:

stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

przyjazną atmosferę w pracy

terminowe wynagrodzenie

Umowa zlecenie na poczatek.

Początek oraz koniec pracy na magazynie w Głogów Młp.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 858226431