2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Łazy
Dodane 13 maja 2024

Kurier InPost paczkomaty

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zatrudnię pracownika na stanowisko kurier - paczkomaty InPost

Magazyn - Łazy al.Krakowska 190A ( Tu zaczynamy i kończymy pracę )

Wynagrodzenie od 6000 do 7000 za miesiąc pracy + premie zadaniowe, pakiet medyczny LUX-MED.

Zadania na stanowisku:

*dostarczanie oraz odbieranie przesyłek z paczkomatów na terenie Warszawa Ursynów

*godziny pracy 6-17

Oczekuję:

*prawo jazdy kat. B

*niekaralność

*kultura osobista

*uczciwość, rzetelność oraz dyspozycyjność

*poszanowanie powierzonego sprzętu

*doświadczenie w prowadzeniu busów - WARUNEK KONIECZNY!

Oferuję:

*szkolenie wdrożeniowe z doświadczonym kurierem, pomoc w pierwszych dniach pracy

*praca jednozmianowa poniedziałek-piątek

*niezbędne narzędzia

Praca od zaraz. Umowa zlecenie. Pełny etat. Proszę o wysłanie swojego CV w wiadomości prywatnej tu na OLX. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. zatrudnimy również pracowników z Białorusi i Ukrainy

Lokalizacja

Łazy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łazy
ID: 889497565