2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 09 maja 2024

Kupiec/Pracownik administracyjno-biurowy Warszawa Wawer

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DeltaCom Service Sp. z o.o., na rynku od ponad 22 lat, działająca w obszarze instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych, partner techniczny Orange Polska. Od 2015 roku również w branży OZE pod projektem ZENE zmień energię na ekologiczną.

Obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Kupiec/Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Warszawa/Wawer

Zadania na stanowisku:

·         Kontrola terminowości dostaw

·         Ścisła współpraca z działem handlowym i księgowością

·         Optymalizowanie poziomu zapasów magazynowych

·         Zarządzanie i aktualizowanie bazy danych poprzez wprowadzanie nowych dostawców i produktów

·         Wsparcie oraz współprowadzenie toczących się w dziale projektów

·         Przygotowywanie zapytań ofertowych w oparciu o zgłoszone potrzeby

·         Zbieranie i wyjaśnianie treści ofert

·         Przygotowywanie treści zamówień

·         przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących podstawowych danych handlowych oraz ofert produktowych

·         kompletowanie i archiwizację dokumentacji handlowej

·         Monitorowanie i optymalizacja zapasu w celu zapewnienia dostępności produktów

·         Planowanie zakupów oraz koordynacja realizacji dostaw

·         Przygotowywanie i składanie zamówień do dostawców

·         Analiza ofert potencjalnych dostawców

·         Kompletowanie, segregacja oraz rejestracja pism i korespondencji firmy

·         Zakupy biurowe / realizacja zamówień pracowników,

·         Wsparcie działów firmy w bieżących projektach i zadaniach,

·         Skanowanie, archiwizowanie, inne prace biurowe.

Oczekujemy:

·         wykształcenie min. średnie

·         minimum rok doświadczenia w dziale zakupy/magazyn

·         nastawienie na długofalową współpracę

·         dobra organizacja pracy,

·         znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

·         komunikatywność i otwartość,

·         dobra znajomość pakietu Office,

·         znajomość programu Subiekt (mile widziane)

·         umiejętność pracy w zespole,

·         chęć szukania rozwiązań,

·         samodzielność, dokładność, sumienność w realizacji zadań,

·         prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         parking firmowy

·         praca w godzinach 8-16

·         przyjazną atmosferę pracy,,

·         wsparcie merytoryczne zespołu.

·         Pakiet Benefitów – Karta Multisport, Opieka Medyczna

 Miejsce pracy Warszawa Wawer

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 917098191