2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Białystok
  7. Kucharz - Piasta I
Dodane 18 maja 2024

Kucharz / Zastępca Szefa Kuchni w Restauracji Stare Bojary

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Piasta I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Stare Bojary w Białymstoku zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisku kucharz i zastępca szefa kuchni.

Stare Bojary to rodzinna restauracja, która działa na rynku białostockiej gastronomii od 5 lat. W swojej pracy oprócz dbałości o jakość tworzonych potraw oraz poszczególnych składników kierujemy się rodzinnymi wartościami i staramy się stworzyć domową atmosferę zarówno dla naszych gości jak i całego zespołu. Dbamy o przyjazne, swobodne środowisko pracy, dające przestrzeń do rozwoju umiejętności, pasji i kreatywności.

Punktem wyjściowym naszych potraw jest polska tradycja w nowoczesnym wydaniu, którą od czasu do czasu wzbogacamy o eksperymenty kulinarne inspirowane kuchniami z różnych zakątków świata, czym dzielimy się w naszych social mediach (Instagram: stare_bojary_restauracja, Facebook: Stare Bojary Restauracja).

Oprócz standardowej działalności restauracji zajmujemy się również przygotowaniem przyjęć okolicznościowych oraz zamówień cateringowych, dlatego ważna jest dla nas dobra organizacja pracy oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Opis stanowiska:

- przygotowywanie dań według ustalonych przepisów/menu i wskazówek Szefa Kuchni

- dbanie o utrzymanie porządku na swoim stanowisku i w całej kuchni

- dbanie o prawidłowe przechowywanie produktów, pilnowanie ich przydatności do spożycia

- współtworzenie karty dań i receptur

- dbanie o wymaganą ilość zapasów, współtworzenie list zakupowych

- nadzór nad przygotowywanymi daniami, dbałość o estetykę, jakość i powtarzalność wydawanych potraw

Wymagania :

- umiejętność dobrej organizacji pracy pod presją czasu

- zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań

- doświadczenie w pracy na kuchni na samodzielnym stanowisku

- dyspozycyjność w weekendy

- kreatywność i chęć rozwoju

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy :

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

- określone, przewidywalne godziny pracy kuchni

- pracę w świeżo wyremontowanej, dobrze wyposażonej kuchni z jasnym podziałem stanowisk i obowiązków

- możliwość rozwoju, udział w szkoleniach i warsztatach

- umowę o pracę

- domową, przyjazną, otwartą atmosferę pracy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Piasta I
ID: 855263555