2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Pabianice
Dodane 23 maja 2024

Kucharz / zastępca Szefa Kuchni - catering dietetyczny

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, catering dietetyczny poszukuje osoby na stanowisko Kucharza oraz Zastępcy Szefa Kuchni. Atak Smaku to działający na obszarze całego kraju catering dietetyczny.

Do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na pełny etat. Szukamy osób, które uwielbiają gotować i wniosą do Kuchni pomysłowość i stuprocentowe zaangażowanie!

Oferujemy:

·        pełen etat (z możliwością nadgodzin)

·        stabilne zatrudnienie na wiele lat

·        pracę z wyjątkowym, młodym i zaangażowanym zespołem

·        rodzinną atmosferę

·        elastyczny grafik (zawsze staramy się dostosować)

·        pracę w stałych godzinach według grafiku

·        pracę w firmie ceniącej sobie ład organizacyjny w oparciu o jasne zasady współpracy

·        możliwość awansowania i rozwoju,

·        ubezpieczenie grupowe

·        posiłki pracownicze

·        strój do pracy

Opis stanowiska:

·        przygotowywanie dań wg określonych wytycznych dietetyki

·        organizacja czasu i swojego stanowiska pracy

·        umiejętność gotowania z receptur przygotowanych przez dietetyka

·        dbałość o estetyczny wygląd potraw

·        współpraca przy zarządzaniu procesami produkcyjnymi - masz na nie bezpośredni wpływ

Oczekiwania:

·        pasja do gotowania

·        doświadczenie w pracy na kuchni

·        umiejętność pracy w dużym zespole pod presją czasu

·        współpraca przy zarządzaniu procesami produkcyjnymi

·        bardzo dobra organizacja pracy

·        punktualność

·        odpowiedzialność za smak i estetykę przygotowywanych potraw

·        dbałość o czystość na stanowisku pracy

·        praktyczna znajomość systemu HACCP

·        aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć ich wyrobienia)

·        Zainteresowanie tematyką zdrowego odżywiania będzie dodatkowym atutem

·        Mile widziane doświadczenie w pracy w cateringu dietetycznym

Praca odbywa się w Pabianicach w godzinach 6:00 ~ 15:00

System pracy 5 dni roboczych w tygodniu (praca również w weekend (nie każdy)– wówczas do odbioru dni w tygodniu, od 170 do 200 godzin miesięcznie ) w oparciu o grafik ustalany na miesiąc do przodu.

Pracując z nami otrzymasz:

·        pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole

·        korzystną i indywidualnie dobraną formę umowy

·        wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, zaangażowania i kreatywności

·        możliwość rozwoju i awansu

·        zniżki na catering dietetyczny

Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania i ta oferta jest dla Ciebie i wyślij nam swoje CV z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Kucharza prowadzonej przez firmę OGZŻ Sp. z o.o. Sp. K." w wiadomości tutaj

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 850009955