2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Bieńczyce
Dodane 20 maja 2024

Kucharz w zakładzie produkującym żywność

Wynagrodzenie

33 - 44 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Nasz zespół to zgrani kucharze - dzięki którym nasze zdrowe i zbilansowane potrawy osiągają smak znany z dań w najlepszych restauracjach

Miejsce pracy

Kraków

Oferujemy

Dobrej jakości surowce, które pozwolą uzyskać wyjątkowe potrawy

Stabilne miejsce pracy

Elastyczny grafik

Stawki, w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia

Dodatkowe benefity pracownicze jak zniżki pracownicze, a także możliwość korzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej po 3 miesiącach zatrudnienia.

Dobrą atmosferę w pracy i miejsce gdzie ambitni kucharze świetnie się odnajdą

Możliwość poznania tajników zdrowego odżywiania

Twoje obowiązki:

Przyrządzanie dań w oparciu o receptury, jednocześnie osiągając wykwintny smak, który spełni wysokie oczekiwania naszych klientów.

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie w zawodzie, pasja oraz świetne wyczucie smaku.

Masz pytania?

Napisz do nas

Przesyłając dokumenty aplikacyjne prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 794461539