2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Sopot
  7. Kucharz - Dolny Sopot
Restauracja White Marlin Sopot
Dodane 22 maja 2024

Kucharz w restauracji White Marlin w Sopocie

Wynagrodzenie

34 - 44 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy osobę, która dołączy do zgranego zespołu kucharzy i cenionego szefa kuchni Tomasza Purola w znanej restauracji White Marlin w Sopocie.

Oferujemy od 27 zł do 35 zł netto/ h.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie gastronomiczne na stanowisku kucharza lub szczere chęci do nauki.

  • Wysoka kultura osobista i zachowywanie higieny i czystości pracy.

  • Organizacja i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

  • Dyspozycyjność.

  • Podstawowa znajomość HACCP.

  • Znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Uprawnienie do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia.

  • Książeczka sanepidowa.

 Co oferujemy:

  • Oferujemy od 27 zł do 35 zł netto/ h.

  • Pracę w profesjonalnym zespole pod kierownictwem doświadczonego i cenionego szefa kuchni Tomasza Purola

  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki oraz bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia.

  • Pracę na pełny etat oraz elastyczny grafik.

  • Posiłek pracowniczy.

 Twoje obowiązki:

  •  Przygotowanie dań zgodnie z Menu restauracji według receptur i wytycznych szefa kuchni.

  • Dbanie o przygotowanie dań i aranżację na talerzu zgodnie z wysoką higieną i estetyką wymaganą przez szefa kuchni.

  • Przygotowanie składników do dań.

  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy.

  • Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń i przyrządów kuchennych.

  • Gospodarowanie towarem i minimalizowanie strat.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 916866995