2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Lublin
Dodane 02 maja 2024

Kucharz Sushi- Restauracja 2•pi•er Sushi House

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Restauracja 2•pi•er Sushi House rozpoczyna rekrutację na stanowisko: Kucharz Sushi

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie

-możliwość rozwoju zawodowego

-pracę z doświadczonym, energicznym zespołem

Twoje Obowiązki:

-przygotowywanie dań sushi zgodnie z menu oraz recepturami

-utrzymywanie dobrze zorganizowanego miejsca pracy

-utrzymywanie wysokich standardów czystości i higieny w kuchni

-odpowiednie zarządzanie produktami do produkcji sushi

-utrzymywanie dobrej komunikacji pomiędzy współpracownikami na kuchni oraz na poziomie kuchnia – obsługa sali

-przestrzeganie norm i standardów HACCP

-dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu

Nasze Wymagania:

-wiedza ogólna o sushi: techniki, produkty, terminologia

-umiejętność pracy pod presją czasu

-kreatywność

-doświadczenie jako kucharz sushi mile widziane

*Zapewniamy przeszkolenie i wprowadzenie w system pracy.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 823542344