2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdynia
  7. Kucharz - Kamienna Góra
Dodane 23 maja 2024

Kucharz Śniadaniowy/Kucharka Śniadaniowa - Hotel Różany Gaj Gdynia 4*

Lokalizacja

Gdynia, Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel polska firma działając w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: w Trójmieście, w Poznaniu, w Warszawie, we Wrocławiu, w Krakowie, w Zakopanem, w Jastarni, w Mikołajkach.

Współpracujemy z 3 markami międzynarodowymi – Marriott International, Hyatt Hotels Corporation, Wyndham Hotels&Resorts

Nasza grupa stale rośnie.  Zatrudniamy około 1000 pracowników i pasjonatów hotelarstwa.

Obecnie prowadzimy rekrutację do:

Hotel Różany Gaj 4* Gdynia

Na stanowisko:

Kucharz/Kucharka Śniadaniowy/Śniadaniowa

Miejsce pracy: Gdynia

Godziny pracy: 5-13, w tygodniu Hotel Różany Gaj, a weekendy Sea Premium Apartments (obiekt położony blisko Różanego Gaju)

Co możemy zaoferować:

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Dobry Hotel

  • posiłki pracownicze

  • dofinansowanie do karty multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki firmowe na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe „pracownik kwartału”

  • program poleceń „rekomenduj i zarabiaj”

  • możliwość skorzystania ze zniżek na studia w WSB Merito

  • premie jubileuszowe

Wymagania:

  • przygotowywanie różnorodnych śniadań zgodnie z naszym menu i standardami Grupy Dobry Hotel

  • obróbka i przygotowywanie świeżych składników, takich jak jajka, wędliny, warzywa i pieczywo.

  • zapewnienie wysokiej jakości i estetycznego wyglądu przygotowywanych potraw.

  • skuteczne zarządzanie czasem, aby zapewnić sprawną obsługę gości w godzinach porannych.

  • współpraca z zespołem kuchennym w celu utrzymania płynności pracy i zapewnienia wysokiej efektywności.

  • dbanie o czystość i porządek w kuchni oraz przestrzeganie norm sanitarnych.

  • wspieranie innych członków zespołu kuchennego w codziennych zadaniach.

  • zaświadczenie o niekaralności

Obowiązki:

Czekamy na Twoją aplikację, dołącz do naszego zespołu i twórz z nami to niezwykłe miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra
ID: 917192979