2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Włochy
Dodane 12 maja 2024

Kucharz samodzielny do restauracji

Wynagrodzenie

5 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Do restauracji poszukujemy kucharza na stałe.

Praca zmianowa: od 08:00-14:00 oraz 14:00-22:00.

Obowiązki:

  • przygotowania dań z menu według recepty oraz lunche;

  • prowadzenia magazynu, dbałość o jakość i świeżość / racjonalne zagospodarowanie produktów;

  • utrzymanie czystości w miejscu pracy.

    Od kandydata oczekujemy:

  • chęć do pracy i pasji do dotowania i serwowania dań;

  • doświadczenia oraz chęć do nauki;

  • szybkość i pracowitość;

  • dbałość o higienę oraz czystość miejsca pracy sumienność;

  • dokumenty umożliwiających zatrudnienie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • posiłki pracownicze;

  • zniżki pracownicze od naszych partnerów;

  • elastyczny grafik;

  • szkolenia zawodowe i wsparcie w rozwoju zawodowym.

CV z klauzulą RODO. ( z dopiskiem na jakie stanowisko aplikujesz oraz wynagrodzenie jakiego oczekujesz !!! )

Jeżeli nie ma możliwości wysłania cv zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 917833916