2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Białystok
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 10 maja 2024

Kucharz restauracji

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja w centrum miasta poszukuje osoby na stanowisko kucharz.

Oczekujemy:

- doświadczenie w kuchni włoskiej.

Twój zakres obowiązków:

  - Ustalanie menu Przygotowywanie i serwowanie posiłków zgodnie z obowiązującymi recepturami

   - Kontrola jakości oraz sposobu serwowania dań

   - Przestrzeganie norm i standardów produkcji

   - Zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowisk pracy

Jeżeli jesteś osobą z pasją i chęcią tworzenia miejsca pełnego dobrego smaku wyślij CV na adres rekrutacja(małpa)kasol.com.pl  z dopiskiem „Kucharz” lub zadzwoń 85 740 80 80.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 917314955