2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Wrzeszcz
Dodane 15 maja 2024

Kucharz / Restauracja Mimosa

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mimosa to nowe, wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska. Restauracja powstała z miłości do pysznego i zdrowego jedzenia oraz pięknego designu. Świeże, wysokiej jakości produkty, włoska kawa oraz świetne koktajle.

Będziemy łączyć style jak i wprowadzać elementy nut owocowych do naszych dań. Naszym Gościom dajemy Comfort Food, łączący tradycyjną kuchnię z nowoczesną sztuką.

Jako członkowie zespołu, gromadzimy się w imię naszej wspólnej pasji - pasji do obsługi gości, gotowania lokalnego, nowoczesnego i zdrowego jedzenia, którym dzielimy się w gronie rodziny i przyjaciół. Nasza pasja jest zaraźliwa i chcemy, aby dotknęła i zmotywowała wszystkich!

Restauracja znajduje się na osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz, na ul. Chrobrego a do naszego zespołu potrzebujemy:

Kucharza

który będzie współtworzył kuchnię Mimosy razem z bardzo ambitnym i utalentowanym Szefem Kuchni.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie produktów zgodnie ze standardami oraz zapewnienie jakości

  • Uczestnictwo w przygotowaniu propozycji menu i innych ofert gastronomicznych.

  • Dbałość o odpowiednią estetykę i aranżację wydawanych dań.

  • Sprawne przyjmowanie i realizacja zamówień we właściwym czasie i kolejności, w oparciu o standardy Restauracji.

  • Współpraca z dostawcami oraz egzekwowanie terminowości dostaw i odpowiedniej jakości produktów

  • Współpraca z managerem restauracji, w celu zapewnienia najwyższej jakości

  • Dbałość o realizację zakładanego poziomu kosztów - przeciwdziałanie marnotrawieniu żywności.

  • Dbałość o prawidłowe przechowywanie i  magazynowanie żywności zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.

  • Dbanie o higienę, sprzątanie stanowiska pracy w trakcie oraz po zakończeniu produkcji, mycie sprzętów i urządzeń.

  • Przestrzeganie przepisów, procedur i zaleceń dotyczących  zabezpieczenia  surowców, półproduktów i gotowych wyrobów w oparciu o przepisy Sanepidu i HACCP.

Wymagane kompetencje:

  • doświadczenie na stanowisku Kucharza lub chęć i zaangażowanie w wyszkoleniu w tym kierunku.

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Entuzjazm i energia do działania

  • Pasja do gotowania, chęci do nauki nowych produktów i technik gotowania

  • Wyczucie smaku i estetyki

Oferujemy:

  • Pracę w nowym lokalu na najwyższej jakości sprzętach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju

CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy wysłać na adres e-mail podany w ogłoszeniu

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 835651879