2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Praga-Północ
Dodane 01 maja 2024

Kucharz liniowy/ wydawkowy Express Kuchnia Marche Galeria Wileńska

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko kucharz liniowy/wydawkowy.

Praca w Express Kuchnia Marche w Galerii Wileńskiej

Co oferujemy:

* na początek umowa o pracę na 1-3 miesiące - okres próbny

* możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub dostosowane do pracownika po okresie próbnym

* możliwość współpracy w oparciu o samozatrudnienie B2B

* płatne szkolenie z obowiązujących standardów

* darmowy posiłek w trakcie wykonywania pracy

* pracę w wesołym i energicznym zespole

* możliwość ustalenia grafiku do pracownika

* stawka początkowa 21-24 zł netto

Czego wymagamy:

* książeczki sanitarnej lub wyników badań sanitarnych albo chęci ich wyrobienia

* umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji pracy

* uczciwości, chęci do pracy i pozytywnego nastawienia

Obowiązki na stanowisku:

* przygotowanie linii wydawczej

* wydawanie i uzupełnianie dań kuchni ciepłej

* dbanie o czystość na stanowisku pracy i na kuchni

* obsługa urządzeń gastronomicznych (piece konwekcyjne, smażalniki, frytkownice)

* wydawania dań według naszych standardów

* stosowanie zasad FIFO, HACCP

* współpraca z szefem kuchni, wykonywanie poleceń przełożonych

Praca w naszej firmie jest pełna nowych wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Dołączając do nas zdobędziesz nie tylko cenne doświadczenie oraz umiejętności, ale także poznasz wspaniałych ludzi!

Nie zwlekaj dłużej – aplikuj do naszej firmy a my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Zapraszamy na rozmowę lub czekamy na Twoje CV i wiadomość od Ciebie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 683042156