2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Śródmieście
Marcin
Dodane 29 maja 2024

Kucharz - kuchnia azjatycka

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja japońska - Dom Sushi  znajdująca się w sercu gdańskiego Starego Miasta poszukuje ambitnej, kreatywnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Kucharza

Opis stanowiska:

·       Uśmiech i pozytywne nastawienie

·       zdolność pracy z własnej inicjatywy oraz jako część zespołu

·       świetny kontakt z ludźmi, komunikatywność i chęć, by zawsze przewyższać oczekiwania gości

·       profesjonalne podejście do pracy, punktualność i rzetelność

·       dyspozycyjność 7 dni w tygodniu

·       aktualna książeczka sanepidowska

·      doświadczenie w pracy w gastronomii będzie atutem, ale nie jest wymagane. Dla nas liczy się przede wszystkim osobowość, reszty nauczymy Cię tutaj!

Wymagania:

  • indywidualne podejście do wykonywanego zawodu i narzuconych obowiązków

  • kreatywność, poszukiwanie najnowszych trendów w gastronomii, współtworzenie menu

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

oferujemy:

  • pracę w przyjaznym środowisku wielokulturowym

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwość rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 712832393