2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Targówek
Dodane 28 kwietnia 2024

Kucharz /kucharka w Hotelu - praca dostępna od zaraz!

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pilnie poszukujemy pracownika do kameralnego Hotelu w Ząbkach k. Warszawy. Bardzo dobrze skomunikowany hotel, dobry dojazd do miejsca pracy.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonym menu

  • Wykonywanie obróbki i przygotowywanie składników oraz surowców

  • Zapewnienie wysokiej jakości potraw pod względem smaku, wyglądu i konsystencji

  • Dbanie o prawidłowe i zgodne z przepisami przechowywanie produktów spożywczych

  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w kuchni

  • Współpraca z zespołem kuchennym i innymi pracownikami restauracji

  • Wspieranie szefa kuchni i innych członków zespołu w realizacji celów gastronomicznych

  • Dbałość o przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy jako kucharz/kucharka

  • Umiejętności w przygotowywaniu różnorodnych potraw

  • Znajomości technik kulinarnych

  • Kreatywności w tworzeniu nowych dań

  • Umiejętności organizacyjnych i pracy w zespole

  • Zaangażowania i pasji do kuchni

  • Gotowości do pracy w zmianowym systemie

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wypłata zawsze na czas

  • przyjazne środowisko pracy

  • praca w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • posiłki dla pracowników

  • Na początek proponujemy umowę zlecenie na okres próbny, a następnie umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 915134999