2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Szamotuły
Dodane 20 maja 2024

Kucharz-kucharka Trattoria Italia Szamotuły

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szamotuły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Italia w Szamotułach z 36 letnią tradycją poszukuje doświadczonego i pełnego pasji Kucharza, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą kreatywną, posiadającą umiejętności kulinarne oraz pasję do gotowania, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie wysokiej jakości dań zgodnie z menu restauracji, dbając o świeżość i smak potraw

  • Zapewnienie zachowania wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa żywności

  • Współpraca z zespołem kuchennym w utrzymaniu płynności pracy kuchni

  • Kreatywne podejście do opracowywania nowych dań i modyfikacji menu

  • Zapewnienie zachowania równowagi między kosztami a jakością potraw

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w restauracji

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku kuchni

  • Zdolność do pracy w zespole i komunikatywność

  • Pasja do gotowania oraz chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności

  • aktualne badania sanitarne

Oferujemy:

  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągnięcia

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb pracownika

Jeśli jesteś gotowy do pracy w zespole pełnym pasji i zaangażowania, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym

Pizzeria Trattoria Italia to miejsce, w którym liczy się nie tylko smak potraw, ale także atmosfera i pasja do gotowania. Dołącz do nas i wspólnie twórzmy wyjątkowe doznania kulinarne dla naszych gości!

Lokalizacja

Szamotuły,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szamotuły
ID: 917904880