2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łódź
  7. Kucharz - Widzew
Dodane 16 maja 2024

Kucharz/Kucharka "Restauracja Boginia"

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Boginia zatrudni Kucharza/ kucharkę do restauracji mieszczącej się przy hotelu.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z naszymi standardami i przepisami.

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości serwisu.

  • Prezentowanie, przyozdabianie i aranżowanie gotowych dań.

Czego oczekujemy na start:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku Kucharz/ kucharka najlepiej w obiekcie konferencyjnym/hotelowym/restauracyjnym

  • Umiejętność bycia prawdziwym gospodarzem.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje.

  • Dyspozycyjność, charyzma, kreatywność.

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę gwarantującą nowe wyzwania,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B.

  • Posiłek pracowniczy.

  • Miejsce parkingowe na ternie obiektu.

  • Możliwość zakwaterowania.

  • Przyjazną, rodzinną atmosferę.

  • Rabaty pracownicze.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 918678936