2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Chorzów
Dodane 28 maja 2024

Kucharz/Kucharka – praca od zaraz!

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Zadania:
  • Przygotowywanie posiłków w oparciu o receptury i standardy restauracji
  • Dbałość o higienę oraz wysoki standard na stanowisku pracy
  • Gwarancja najwyższego poziomu jakości wydawanych posiłków
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub/i wykształcenie gastronomiczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do sporządzania posiłków w oparciu o menu restauracji
  • Dobra organizacja i samodyscyplina
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zamiłowanie do gastronomii oraz chęć rozwoju
Oferta:
  • Praca w profesjonalnym i wykwalifikowanym zespole
  • Udział w szkoleniach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca pełna wyzwań oraz pozytywnej atmosfery
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas rekrutacji i w trakcie zatrudnienia
  • Umowy, paski wynagrodzeń przesyłane na maila – wszystko za jednym kliknięciem, gdziekolwiek jesteś!
  • Aplikacja MANPOWER – wszystko na temat Twojego zatrudnienia w Twoim telefonie!
  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Chorzów
ID: 918185590