2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kocmyrzów
Dodane 15 maja 2024

KUCHARZ / KUCHARKA lokal Karczma

Lokalizacja

Kocmyrzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kucharza/kucharki do Karczmy Cekierówka, zlokalizowanej w Kocmyrzowie.

To oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze,

  • stałe godziny pracy,

  • wsparcie zespołu,

  • pracę, która daleka jest od typowo gastronomicznych nieregularnych godzin - umawiamy się na konkretne zmiany.

  • Warunki do uzgodnienia z naszym managerem

Wszystko zależy od Twojej pasji, podejścia i doświadczenia. Oferujemy umowę o pracę na pełen lub pół etatu

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami

  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki,

  • Przygotowanie zamówień oraz dbanie o stany magazynowe,

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza/kucharki

  • Skrupulatność i terminowość,

  • Nastawienie na jakość,

  • Pozytywne nastawienie do pracy z ludźmi,

  • Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

Prosimy o wysłanie CV poprzez formularz olx lub kontakt z managerem Tomaszem :)

Lokalizacja

Kocmyrzów,

Małopolskie

Małopolskie, Kocmyrzów
ID: 918504668