2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Rudziniec
Dodane 08 maja 2024

Kucharz / Kucharka Leśna Perła Rudziniec

Lokalizacja

Rudziniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis ogłoszenia

Zatrudnimy osobę na stanowisko kucharz/kucharka.

www.lesnaperla.com

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie potraw zgodnie z ustalonymi recepturami

  • kontrola jakości przygotowywanych potraw i dbałość o najwyższe standardy serwowanych dań

  • przygotowywanie menu i ustalanie zapotrzebowania na produkty

  • utrzymanie porządku oraz dbanie o higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • współpraca z zespołem kuchennym i serwisem kelnerskim

  • dbanie o estetyczny wygląd potraw przed podaniem klientowi

NASZE WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy jako kucharz/kucharka

  • znajomość różnych technik kulinarnych oraz umiejętność samodzielnego przygotowywania dań

  • umiejętności organizacyjne i zdolność pracy w stresujących sytuacjach

  • zachowanie wysokich standardów higieny i czystości w kuchni

  • kreatywności w tworzeniu nowych przepisów i potraw

  • mile widziana znajomość kuchni myśliwskiej oraz doświadczenie w obsłudze dużych przyjęć.

OFERUJEMY

  • pracę w super zespole w wielokrotnie nagradzanej restauracji

  • możliwość rozwoju

  • dobre zarobki

  • elastyczny grafik

Lokalizacja

Rudziniec,

Śląskie

Śląskie, Rudziniec
ID: 912472648