2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Krynica-Zdrój
Dodane 10 maja 2024

Kucharz / Kucharka a'la carte, Hotel BELMONTE 5* Krynica-Zdrój

Lokalizacja

Krynica-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Belmonte to nie tylko hotel – to miejsce doświadczania pełnego wypoczynku i praktykowanie umiejętności bycia „tu i teraz”. Dołącz do naszego zespołu i razem z nami kreuj luksusowa oazę wypoczynku. Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz ciekawe wyzwania, bo zadowolenie naszych pracowników jest równie ważne jak zadowolenie naszych gości.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharz / Kucharka a'la carte

Lokalizacja: Krynica- Zdrój.

Zadania realizowane na stanowisku kucharz a'la carte:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z menu hotelowym/ ustaloną kartą dań,

  • Odpowiedzialność za przygotowanie wysokiej jakości i estetycznie podanych potraw,

  • Zapewnienie odpowiedniego przyrządzania potraw zgodnie z wytycznymi receptur i standardami firmowymi,

  • Odpowiedzialność za kontrolowanie jakości i świeżości dostarczanych produktów,

  • Zapewnienie zachowania wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa w obszarze pracy kuchni,

  • Współpraca z innymi członkami zespołu kuchennego w celu zapewnienia płynnego działania kuchni.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kucharza lub kucharki a'la carte,

  • Umiejętności przygotowywania dania zgodnie z recepturami i wzorami potraw,

  • Zdolności organizacyjne i umiejętności zarządzania czasem w kuchni,

  • Czułość na estetykę i umiejętność prezentowania potraw w atrakcyjny sposób,

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja,

  • Zamiłowanie do gotowania i pasja do kulinariów,

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • Zdolność do pracy w stresowych sytuacjach i pod presją czasu,

  • Uprawnienia sanitarno-higieniczne,

  • Mile widziane: Wykształcenie kulinarno-gastronomiczne.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, na podstawie umowy o pracę,

  • bezpieczeństwo pracy oraz bezpłatny parking,

  • pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • i wiele innych benefitów, nad których ostatecznym kształtem nadal pracujemy :)

Zapraszam do udziału w rekrutacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Krynica-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Krynica-Zdrój
ID: 894073695