2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

kucharz i kucharz śniadaniowy

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteś głodny sukcesu? Jeśli odpowiedź brzmi „TAK”, dołącz do zespołu Radisson Hotel & Suites. Poszukujemy smakoszy takich jak Ty! Pracownicy Radisson Hotel & Suites stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości.Pasja kulinarna i zdolności przywódcze nadają Twojemu życiu smak?Jeśli tak, potrzebujemy właśnie Ciebie!Twoja osobowość jest niczym dodatkowy składnik, który może wzbogacić smak całego zespołu? Dołącz do załogi naszej kuchni i spraw, by każda chwila spędzona przez gości w naszym hotelu była niezapomniana.

Główne obowiązki:

  • Przygotowanie zamówienia i odpowiednio przybieranie dania zgodnie z przepisami oraz wymogami odnośnie jego prezentacji

  • Nadzór i wsparcie członków swojego zespołu dla osiągnięcia optymalnej jakości

  • Dbanie o przestrzeganie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności

  • Przeprowadzanie zamknięcia dnia w kuchni zgodnie z procedurami i normami obowiązującymi w oddziale

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz zdolność do demonstracji wysokich standardów pracy oraz nadzorowania działań zespołu

  • pozytywne nastawienie, doskonałe zdolności organizacyjne i chęć zapewnienia najwyższych standardów obsługi gościa

  • determinacja i ambicja inspirująca zespół do ciągłego spełniania, a nawet wyprzedzania oczekiwań gości

  • umiejętność pracy w zespole, logiczne myślenie i wysoka komunikatywność

Oferujemy:

  • Specjalne stawki dla członków naszego zespołu, a także ich przyjaciół i rodzin podczas podróży i pobytu w naszych hotelach

  • Nasze przekonanie o kulturze "My rozwijamy talenty, a talenty rozwijają nas" bierzemy sobie do serca. Z nami skorzystasz z szerokiego wachlarza ofert rozwojowych wspierających Twoją naukę i rozwój już od pierwszego dnia pracy. Obejmuje to indywidualny plan rozwoju oraz nieograniczony dostęp do ponad 20 tysięcy modułów i programów szkoleniowych w ramach Radisson Academy

  • Uczestniczenie i prowadzenie Odpowiedzialnego Biznesu każdego dnia razem z członkami naszego zespołu w hotelu i w lokalnych społecznościach, gdzie pracujemy nad tworzeniem wspólnej wartości, lepszej przyszłości i lepszej planety dla wszystkich

  • Stabilne zatrudnienie oraz fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Pyszne obiady

Wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 671665411