2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Niechorze
Dodane 21 maja 2024

Kucharz damy pracę! Zapewniamy Spanie i wyżywienie!

Lokalizacja

Niechorze

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferta pracy sezonowej nad morzem dla pizzera lub kucharza w jednej z najlepszych restauracji w Niechorzu Szukasz pracy jako pizza lub kucharz nad pięknym wybrzeżem? Mamy dla Ciebie doskonałą okazję! Nasza renomowana restauracja w Niechorzu poszukuje utalentowanych i kreatywnych pizzaioli oraz kucharzy do pracy sezonowej. Oferujemy pracę w młodym, energicznym i wesołym zespole, a także zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Opis stanowiska: 1. Przygotowywanie wyjątkowych pizz lub dań zgodnie z naszym menu i standardami restauracji. 2. Zapewnienie wysokiej jakości potraw i atrakcyjnej prezentacji. 3. Składanie zamówień i organizacja pracy w kuchni. 4. Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy. 5. Współpraca z zespołem kuchennym i innymi pracownikami restauracji.

Wymagania: 1. Doświadczenie w przygotowywaniu pizz lub pracy jako kucharz w restauracji o wysokim standardzie będzie dużym atutem. 2. Kreatywność i umiejętność tworzenia unikalnych i smakowitych potraw. 3. Znajomość podstawowych technik kulinarnych oraz higieny i bezpieczeństwa żywności. 4. Umiejętność pracy w zespole i utrzymywania pozytywnych relacji. 5. Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku, pod presją czasu.

Oferujemy: 1. Doświadczenie w przygotowywaniu pizz lub pracy jako kucharz w restauracji o wysokim standardzie będzie dużym atutem. 2. Kreatywność i umiejętność tworzenia unikalnych i smakowitych potraw. 3. Znajomość podstawowych technik kulinarnych oraz higieny i bezpieczeństwa żywności. 4. Umiejętność pracy w zespole i utrzymywania pozytywnych relacji. 5. Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku, pod presją czasu. 6. Pracę w jednej z najlepszych restauracji w Niechorzu, z renomą i wysokim standardem obsługi. 7. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży gastronomicznej. 8. Pracę w młodym, energicznym i wesołym zespole. 9. Zakwaterowanie w komfortowych warunkach w pobliżu restauracji. 10. Wyżywienie zapewnione w trakcie pracy. 11. Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Jeśli jesteś osobą pełną pasji do gotowania, chcesz tworzyć wyjątkowe smaki i dołączyć do zespołu, który cieszy się uznaniem, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszej restauracji i wspólnie twórz niezapomniane kulinarne doświadczenia dla naszych gości. Aby aplikować na to stanowisko, prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Znajdź nas na Instargamie i Facebooku : japa.club / JaPaClubNiechorze

Lokalizacja

Niechorze,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Niechorze
ID: 678496232