2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Paniówki
Dodane 19 maja 2024

Kucharz a'la Carte

Lokalizacja

Paniówki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Hotel Biały Dom w Paniówkach poszukuje osoby na stanowisko Kucharz a'la Carte

Twój zakres obowiązków:

- Przygotowanie dań zgodnie z recepturami i wysokimi standardami,

- kreowanie nowych potraw i dbałość o kartę menu,

- zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm jakościowych obowiązujących w miejscu pracy,

- umięjętność realizowania kilku zamówień jednocześnie,

- codzienna dbałość o jakość, smak, ekspozycję i formę serwowanych dań.

Nasze wymagania

- Doświadczenie na stanowiska kucharza/kucharki a la carte,

- dyspozycyjność,

- pozytywne nastawienie, uczciwość i szacunek do innych,

- pasja i gotowość do rozwoju swoich kompetencji,

- umiejętność pracy w zespole,

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

- ubezpieczenie zdrowotne,

- pracę w przyjaznej atmosferze w firmie w której zawsze dużo się dzieje :)

Wyślij nam swoje CV. Odezwiemy się!

Lokalizacja

Paniówki,

Śląskie

Śląskie, Paniówki
ID: 900614364