2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Sopot
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 16 maja 2024

Restauracja "Do Brzegu" Sopot zatrudni kucharkę/kucharza

Wynagrodzenie

39 - 44 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja Do Brzegu w Sopocie poszukuje utalentowanego i zaangażowanego Kucharza, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli gotowanie jest Twoją pasją, a praca w dynamicznym środowisku restauracyjnym sprawia Ci radość, to zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z menu restauracji i standardami jakości

  • Dbałość o estetykę i smak serwowanych potraw

  • Organizacja pracy na stanowisku kuchennym

  • Kontrola jakości używanych składników oraz dbałość o ich właściwe przechowywanie

  • Utrzymywanie czystości i higieny na stanowisku pracy

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość zasad HACCP

  • Kreatywność i zaangażowanie

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy i święta

  • Pasja do gotowania i chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się restauracji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Zniżki na posiłki w restauracji

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 900530377