2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Księgowy/Księgowa

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Biuro rachunkowe szuka nowych pracowników!

Jesteśmy spółką działającą w Polsce od ponad 9 lat. Do tej pory zaufało nam mnóstwo firm, a nasza marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Nieustannie się rozwijamy, a baza klientów stale się powiększa.

Jesteśmy chińską spółką, która wyróżnia się dobrą atmosferą w pracy. Tak, nasi klienci są głównie z Chin i czasem współpraca z nimi jest trudna, ale zawsze znajdujemy sposób na rozwiązanie wszelkich problemów. Praca bywa ciężka, ale dzięki temu stale powiększamy swoje kompetencje i zdolności.

Zapraszamy Cię do naszej firmy, zwłaszcza jeśli:

  • Szukasz nowych wyzwań w pracy

  • Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności

  • Interesuje Cię praca z mądrym zespołem i klientami

Z nami będziesz mógł rozwijać się każdego dnia, dzięki czemu zyskasz zupełnie nowe perspektywy w przyszłości!

Obowiązki:

  • Sprawdzanie dokumentów od klientów

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Sporządzanie i analiza sprawozdań finansowych

  • Inne projekty powiązane z obsługą klientów

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe z rachunkowości bądź innego, powiązanego z ekonomią, kierunku

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego

  • Biegła znajomość procedur eksportowych i importowych (WNT, WDT)

 Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez portal.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911290051