2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Przasnysz
Dodane 21 maja 2024

Księgowy/Księgowa

Lokalizacja

Przasnysz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rekrutacja dla Naszego Klienta z branży real estate na stanowisko:

Obowiązki:

  • księgowanie dokumentów oraz wyciągów bankowych

  • prowadzenie ewidencji kosztów firmowych

  • przygotowywanie okresowych sprawozdań finansowych

  • przygotowywanie: przelewów, raportów wewnętrznych oraz sprawozdań na potrzeby instrytucji zewnętrznych

  • udział w procesach zamknięcia miesiąca

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w prowadzeniu pełnej księgowości

  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i znajomość przepisów podatkowych

  • znajomość programów księgowych

  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

  • szeroki pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie)

Lokalizacja

Przasnysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przasnysz
ID: 919877156