2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Bolęcin
Dodane 16 maja 2024

Księgowy/księgowa

Lokalizacja

Bolęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. poszukuje do naszego zespołu:

Księgowej/Księgowego

Miejsce pracy: Bolęcin, woj. Mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·         ewidencjonowanie transakcji i operacji księgowych w systemie księgowym (m. in. księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu towarów, faktur sprzedaży i innych dokumentów księgowych),

·         wystawianie faktur sprzedaży,

·         analiza i uzgadnianie sald kont księgowych,

·         przygotowywanie sprawozdań do GUS,

·         prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych itp.

·         rozliczanie produkcji

 OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

·         wykształcenie kierunkowe,

·         mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości,

·         zdolność analitycznego myślenia,

·         terminowość, systematyczność, dokładność,

·         dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

·         stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

·         wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

·         przyjazną atmosferę w pracy.

Lokalizacja

Bolęcin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bolęcin
ID: 918657996