2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Białystok
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 20 kwietnia 2024

Księgową zatrudnię

Wynagrodzenie

4 300 - 4 650 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe zatrudni dwie osoby na stanowisku księgowej.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie uproszczonej księgowości ( KPiR, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych )

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

  • Sporządzanie deklaracji PIT, VAT.

Wymagania:

  • Od osoby aplikującej na to stanowisko wymagana jest komunikatywność i umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu.

  • Znajomość przepisów podatkowych ( PIT i VAT) - chociażby w teorii.

  • Znajomość obsługi programu księgowego Symfonia , Płatnik oraz oprogramowania Microsoft Office będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie .

Na początku zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia w późniejszym

okresie na umowę o pracę.

CV z klauzulą RODO prosimy o przesłanie na adres e-mail.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 874541628