2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Targówek
Dodane 09 maja 2024

Księgowa Wspólnot Mieszkaniowych

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma MKWADRAT zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami:

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy Księgowej Wspólnot Mieszkaniowych:

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych,

  • Ewidencja dokumentów księgowych wspólnoty mieszkaniowej (wyciągi bankowe faktury zakupu, rmk, rezerwy),

  • Naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, mediów i funduszy inwestycyjno-remontowych,

  • Wprowadzanie i uaktualnianie stanów liczników mediów,

  • Sporządzanie obciążeń czynszowych w postaci aneksów czynszowych, rachunków i faktur,

  • Rozliczanie mediów indywidualnych,

  • Kontrola i prowadzenie windykacji należności,

  • Uzgadnianie i wyjaśnianie niezgodności sald kont analitycznych i syntetycznych kontrahentów i właścicieli,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według indywidualnych potrzeb zarządcy nieruchomości dla Wspólnot Mieszkaniowych

  • Sporządzanie deklaracji Vat, CIT,

  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

  • Prowadzenie rozliczeń z US,

  • Prowadzenie kartotek właścicieli,

  • Współpraca z zarządcami i administratorami budynków,

  • Prowadzenie korespondencji z mieszkańcami,

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w dziale ewidencji wspólnot mieszkaniowych – warunek konieczny,

  • Mile widziana znajomość przepisów CIT, VAT, PIT,

  • Dobra znajomość Ustawy o własności lokali, Ustawy o Rachunkowości,

  • Dobra znajomość zasad ewidencji oraz polskich przepisów podatkowych,

  • Dobra znajomość MS Office – Mile widziana zaawansowana znajomość Excela

  • Znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych

  • Znajomość zasad rozliczeń mediów

  • Umiejętność tworzenia sprawozdań finansowych

  • Znajomość programu "MIESZCZANIN/SŁONIE"

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym zespole

  • Praca stacjonarna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX wraz z zawartą klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych podczas procesu rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 892857316