2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Nakło nad Notecią
Dodane 13 maja 2024

Księgowa w firmie transportowo-spedycyjnej

Wynagrodzenie

9 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nakło nad Notecią

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AM Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Nakle nad Notecią poszukuje pracownika na stanowisko samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

Nowy członek zespołu będzie odpowiedzialny za prowadzenie pełnej księgowości firmy o profilu transportowym. Poszukujemy osoby z ugruntowaną wiedzą na temat zagadnień księgowych, przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości.

Twój zakres obowiązków

  • ustalenie i nadzór nad przestrzeganiem zasad rachunkowości i wewnętrznych regulaminów;

  • bieżące i prawidłowe prowadzenie pełnej księgowości, ewidencja środków trwałych;

  • obliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK, podatki branżowe;

  • przygotowanie i składanie sprawozdań do organów podatkowych i innych państwowych organów kontroli;

  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;

  • udział w kontrolach i audytach;

  • doradzanie Zarządowi z zakresu księgowości;

  • prowadzenie sprawozdawczości wewnętrznej.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • min. 4 letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego;

  • min. roczne doświadczenie w księgowości w spółce o profilu transportowym (transport międzynarodowy);

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • wiedza z zakresu: zagadnień księgowych, przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;

  • znajomość zasad księgowania transakcji gospodarczych: importu i eksportu towarów, prac i usług;

  • umiejętność sporządzania deklaracji VAT oraz w przechodzeniu przez kontrole organów podatkowych;

  • umiejętność sprawdzania kompletności transakcji księgowych i zamykania okresu rozliczeniowego;

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ewentualnie kontrakt B2B;

  • Wynagrodzenie na poziomie 10000 zł brutto;

  • przyjazna atmosfera pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

  • praca w systemie jednozmianowym 8-16

Lokalizacja

Nakło nad Notecią,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Nakło nad Notecią
ID: 917976403