2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Stróża-Kolonia
Dodane 06 maja 2024

Księgowa (okolice Kraśnika)

Lokalizacja

Stróża-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AGRO-POLI Sp. z o.o. - jedna z największych i najnowocześniejszych firm na terenie kraju zajmujących się produkcją przędzy polipropylenowej, poszukuje osób z Kraśnika lub okolic do pracy na stanowisku:

Księgowa

Zadania:

  • weryfikowanie dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym

  • prowadzenie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami (monity, wezwania do zapłaty)

  • bieżąca kontrola wewnętrznych dokumentów przyjęć i rozchodów w ewidencji magazynowej

  • księgowanie faktur zakupu materiałów i towarów handlowych

  • wykonywanie zestawień oraz raportów na potrzeby wewnętrzne

  • obsługa wpłat i wypłat gotówkowych

Tego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie w dziale finansowo-księgowym – minimum 1 rok

  • umiejętność obsługi komputera, oprogramowania biurowego MS Office

  • mile widziana znajomość obsługi programu Comarch Optima

  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność pracy w zespole

  • pozytywne nastawienie do otoczenia i wykonywanych obowiązków

  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w pracę

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na zastępstwo)

  • praca w rzetelnej, rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Stróża-Kolonia,

Lubelskie

Lubelskie, Stróża-Kolonia
ID: 712168626