2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Grunwald
Dodane 28 maja 2024

Księgowa / specjalista ds. księgowości

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

· Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości

· Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT), JPK, PFRON

· Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych

· Kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych

· Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych (księgowanie dokumentów OT i LT, naliczanie amortyzacji)

· Czynny udział w zamknięciu miesiąca i bilansie rocznym

· Księgowanie faktur zakupu materiałów i usług

· Księgowanie raportów kasowych

· Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych

· Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, wyjaśnianie niezgodności, wysyłanie wezwań, wystawianie not korygujących

· Przygotowywanie raportów oraz zestawień w powierzonym obszarze dla sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej

· rozliczanie delegacji

· współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni

Nasze wymagania

· Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne

· Minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku, najlepiej w uczelni wyższej

·  Mile widziana znajomość programu księgowego Enova

· Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, odpowiedzialność

· Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę

· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów w obszarze księgowym

Oferujemy umowę o pracę w Uczelni niepublicznej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 731032883